X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Firma & Şirket Web Siteleri

AnasayfaYazılımlarFirma & Şirket Web Siteleri

Firma & Şirket Web Siteleri

Responsive Ekonomik
İnşaat Web Paketi Wires v3.0

İnşaat Web Paketi Wires v3.0

$ 64.86
Responsive Çoklu Dil Desteği
Platon Kurumsal V3

Platon Kurumsal V3

$ 138.98

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.
Kurumsal Web Sayfalarının Sağladığı Faydalar


Kurumsal Web Tasarım Uygulaması

           İnternetin hayatımızı içerisindeki rolü arttıkça web siteleri de işletmeler için çok daha önemli bir hal almaya başlamıştır. Bu nedenle gerçekleştirilecek olan kurumsal web tasarım uygulamalarının büyük bir titizlikle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

           İyi bir kurumsal web sayfası sahibi olmak, firmaların müşteri gözünde prestij kazanmasında da çok etkilidir. Kurumsal web sayfaları, hedef kitle ile doğrudan iletişim kurma imkanı tanır. 

           Her sektörün ihtiyacı göz önünde bulundurularak tasarlanan web tasarım siteleri, en doğru içerikler ve görseller ile hazırlanmalıdır. Kurumun kimliğini yansıtacak özelliklere sahip olan web tasarım siteleri, böylelikle sektörde daha kalıcı ve başarılı bir yer edinme olanağı tanır. 

Kurumsal Web Tasarım 

           Şirket web sitesi hazırlığı yaparken dikkat edilmesi gereken öncelikli detay, sitenin sade ve anlaşılır olmasıdır. Profesyonel kişiler tarafından ve özenle hazırlanan web tasarım uygulamaları, gelen ziyaretçilerin firma hakkında daha çok bilgi edinmesine ve daha olumlu düşüncelere kapılmasına yol açar. 

           Firmaların kurumsal bir web sitesine sahip olmaları, 7/24 müşterilerin firma ve ürünleri hakkında bilgi edinebilmelerine imkan sağlamaktadır. Bu da satış rakamlarının her geçen gün biraz daha artmasına ve beklenilen başarının kısa sürede elde edilmesine yardımcı olan en önemli etkenlerden biri olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir. 

          İnternetin günümüzde oldukça yaygın bir biçimde kullanılıyor olması, web tasarım uygulamalarının önemini her geçen gün biraz daha arttırmakta ve önemli kılmaktadır.

cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top